Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin VS Maksimiliana Polska
Regulamin

1.Ogólne
a) Zarząd firmy składa się z jednej osoby, jaką jest Topuś i Łukasz. Każdą decyzję związaną z taborem/rekrutacją stara się konsultować z innymi pracownikami firmy.
b)  Dołączenie do naszej firmy oznacza akceptację regulaminu i zobowiązuje do przestrzegania zasad w nim zawartych. Regularne nieprzestrzeganie regulaminu oprócz słownych upomnień, będzie owocowało głównymi ostrzeżeniami, których limit wynosi dwa. Przy trzecim poważnym ostrzeżeniu, osoba zostaje zwolniona w trybie natychmiastowym.
c)  Wszystkich pracowników firmy obowiązują zasady netykiety, czyli zachowania zasad kultury osobistej. Obowiązują one wszędzie gdzie pracownik reprezentuje w jakikolwiek sposób przynależenie do Firmy.
d) Każdy kierowca jak i kierowca na okresie próbnym, zobowiązany jest do wypełniania wszystkich wymaganych pól w liście przewozowym.
e) Zlecenia wykonujemy tylko i wyłącznie na platformie "Singleplayer".
f) Spedytor wystawia zlecenie, które kierowca powinien oddać w przeciągu siedmiu dni.
g) Modyfikację bazy otrzymuje kierowca, po przejechaniu 10 000 kilometrów od momentu ukończenia okresu próbnego.
h) Pracownik ma możliwość zmiany pojazdu po upływie dwóch i pół miesiąca od momentu przejechania pierwszego kilometra aktualnym autem, lub 50 000 kilometrów.
i) Każde dodanie modyfikacji w pojeździe, kierowca zobowiązany jest uzgodnić z szefem. (nie dotyczy interioru)
j) Pracownik może dodać sobie tabliczki/ naklejki imienne pod warunkiem, że nie przesunie urządzeń poboru opłat za drogi oraz naklejek związanych z winietą i rejestracją pojazdu.
k) W firmie korzystamy tylko i wyłącznie z waluty PLN.
l) Kierowca ma możliwość raz w miesiącu przedłużyć sobie rozpiskę w momencie, gdzie nie wyrobi się w ciągu siedmiu dni.
m) Zlecenia z miasta "A" do miasta "B"  szukamy poprzez użycie komendy "goto" (teleportacja pomiędzy miastami).
n) Przegląd pojazdu wykonuje każdy w momencie przekazania pojazdu innemu pracownikowi lub po przejechaniu 25 000 kilometrów.
o) Kraje w których się nie poruszamy:
-Wielka Brytania
-Szwecja
-Norwegia

2.Rekrutacja
a)  Od osoby zainteresowanej dołączeniem do naszej firmy, wymagamy ukończonych 17-stu lat. Jest to jeden z podstawowych warunków, na który zwracamy uwagę. Osoby, które nie mają ukończonych 17-stu lat, prosimy o niewysyłanie podania, gdyż podania te zostanie automatycznie odrzucone.
b)  Formularz rekrutacyjny zostanie rozpatrzony przez Zarząd w ciągu 24h od momentu jego przesłania.
c)  Jeżeli podanie zostało odrzucone, nie oznacza to braku możliwości napisania formularzu przy następnej rekrutacji.
d)  W szczególnych przypadkach kiedy zarząd ma wątpliwości ze zweryfikowaniem wieku kandydata, ma prawo o poproszenie potwierdzenia tożsamości poprzez skan lub zdjęcie dokumentu dowodu osobistego, prawa jazdy, legitymacji szkolnej lub paszportu, w którym widoczna musi być data urodzenia oraz imię i nazwisko.
e) Osoba której podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ma 24h, aby skontaktować się z zarządem w celu przeprowadzenia dalszej rozmowy rekrutacyjnej.

3.Pracownicy
a)  Pracownikiem Firmy zostaje się w momencie utworzenia konta w systemie, zaś zwolnienie następuje w momencie usunięcia konta w systemie.
b)  W Firmie przygotowane zostały następujące stanowiska:
  • Kierowca na okresie próbnym – ranga ta przeznaczona jest dla pracowników, którzy ukończyli pomyślnie proces rekrutacji. Wszyscy pracownicy na tym stanowisku objęci są okresem próbnym, który trwa przez przejechanie pierwszych 10 000 kilometrów z firmową naczepą, ale nie dłużej niż 30 dni.
  • Kierowca na pełnym etacie – ranga ta przeznaczona jest dla pracowników, którzy pomyślnie ukończyli okres próbny. Pracownicy na to stanowisko przyjmowani są na stałe.
  • Dyspozytor – ranga ta przeznaczona jest dla pracowników, którzy zostali wybrani przez zarząd do pełnienia funkcji dyspozytora, głównym zadaniem jest wypełnianie listów przewozowych i wysyłanie je pracownikom.
  • Szef – ranga ta przeznaczona dla pracowników wchodzących jednocześnie w skład Zarządu Firmy, których głównym zadaniem jest zarządzanie Firmą.
4.Wynagrodzenia

Kierowca na okresie próbnym
Podstawa: 1800 PLN
Kilometr: 20gr/km

Kierowca na pełnym etacie
Podstawa: 1850 PLN
Kilometr: 25gr/km

Dyspozytor
Podstawa: 1800 PLN

Zastępca szefa
Podstawa: 1900 PLN

Kilometr: 28gr/km

Szef
Podstawa: 2000 PLN
Kilometr: 35gr/km

Uwaga!
Każdy pracownik proszony jest o zatwierdzenie regulaminu poprzez napisanie poniżej takiej odpowiedzi:

Zapoznałam/em się z powyższym regulaminem oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Czytelny podpis i data!
Odpowiedz
Zapoznałam/em się z powyższym regulaminem oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Wiktor Topuszek

22.01.2019r.
Odpowiedz

Marcel Borys

22.01.2019r.
Odpowiedz

Dawid Drużyński

22.01.2019r.
Odpowiedz
Zapoznałam/em się z powyższym regulaminem oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Łukasz Urbańczyk

23.01.2019r.
Odpowiedz
Zapoznałam/em się z powyższym regulaminem oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Emil Mikurenda

23.01.2019r.
Odpowiedz

Dawid Rosa

24.01.2019r.
Odpowiedz

Aras. 11.02.2019 rok
Odpowiedz

Eryk Wojciechowski

11.02.2019
Odpowiedz
Zapoznałam/em się z powyższym regulaminem oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Marcel W. 17.02.2019f.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: MonrealJeony, 5 gości