Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VS Maksimiliana Polska
#1
[Obrazek: LHHlxJy.jpg]

O NAS
Wirtualna firma Maksimiliana powstała z myślą odwzorowania w grze realnej firmy transportowej. Jesteśmy dynamicznie działającą firmą oferującą profesjonalną obsługę logistyczno-transportową wszelkiego rodzaju ładunków na terenie kraju, Europy i świata. Firma nasza powstała w Dzierzgoniu w czerwcu 2008 roku.

Podczas kilkuletniej działalności zdobyliśmy gruntowne doświadczenie w branży transportowej i w dniu dzisiejszym możemy powiedzieć, że w tym co robimy jesteśmy naprawdę dobrzy. Świadczymy usługi transportu i spedycji, ale także prowadzimy magazyny dystrybucyjne i projektujemy rozwiązania logistyczne dla naszych kontrahentów.

Ponadto prowadzimy również produkcję palet drewnianych. Mając nadzieję, że nasza oferta okaże się interesująca także dla Państwa oczekujemy na nawiązanie współpracy.


DLACZEGO MY?
Wybierając współpracę z „VS Maksimiliana Polska” nasi partnerzy mogą być pewni, że dokonali dobrego wyboru. Dla nas najważniejszy jest klient ! Dzięki zgranemu i doświadczonemu zespołowi świadczymy usługi na najwyższym poziomie!

DANE KONTAKTOWE
Poland
ul. Gen. A. Zawadzkiego 81
82-440 Dzierzgoń


Facebook VS Maksimiliana Polska
Facebook Maksimiliana Polska Sp. z o.o.
Strona Internetowa VS Maksimiliana Polska
Forum VS Maksimiliana Polska
E-mail vsmaksimiliana@zarzad.hub.pl

TABOR
Nasza firma na dzień dzisiejszy posiada 22 zestawy marki Man, Daf, Renault i Iveco, które są spięte z naczepami marki Krone, Kogel, Zasław oraz Wielton.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości